Föremål som liknar oljemålning Wallentin
5288 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 juli 2020
3184 Oljemålning
Signerad Wallentin. Olja på duk, 50x61cm
Såld: 100 kr
Såldes den 30 mars 2020
8130 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juli 2017
7290 Oljemålning
Gunnar Wallentin (1905-1997), Sommar, 16x18
Såld: 700 kr
Såldes den 3 juli 2017
2440 Oljemålning
Gunnar Wallentin (1905-1997), Landskap, 31x25
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 maj 2016
8131 Oljemålning
Gunnar Wallentin (1905-1997), 1945, Stilleben, 75x58
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 december 2015
1261 Oljemålning
Wallentin, Sydländskt motiv, signerad, 63x52
Såld: 150 kr
Såldes den 17 augusti 2015
6188 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 25 maj 2015
5236 Oljemålning
Gunnar Wallentin (1905-1997), 1944, Stilleben, 42x33
Såld: 150 kr
Såldes den 6 april 2015